ENACTUS FUTURE LEADERS

Druga konferencja w Programie Enactus Poland. Organizowana jest co roku w semestrze letnim na jednej z Uczelni na której działa Zespół Enactus. Celem wydarzenia jest przekazanie wiedzy do rozwoju projektów pod kątem biznesowym, rozwój kariery zawodowej studentów i przygotowanie do konkursu krajowego Enactus.

 

Konferencję Enactus Future Leaders organizujemy na początku semestru letniego w Marcu. Zapraszamy zespoły Enactus z całej Polski na jedną z Uczelni na której działa Program Enactus. Celem konferencji jest wsparcie zespołów projektowych wiedzą w obszarach wdrażania projektów w życie i planowania własnej kariery zawodowej.

Wydarzenie trwa dwa dni w trakcie, których studenci wymieniają się wiedzą i doświadczeniami związanymi z realizacją projektów i działalności zespołów. Odbywają się sesje konsultingowe z ekspertami, którzy pomagają zespołom projektowym w przygotowani do Konkursu National Competition. Organizujemy warsztaty dotyczące planowania własnej kariery, opracowywania modelu biznesowego czy współpracy z partnerami zewnętrznymi.

ENACTUS FUTURE LEADERS 2024

12 – 13 KWIETNIA 2024

Konferencja Enactus Future Leaders 2024 odbędzie się w dniach 12 – 13 kwietnia 2024 na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. To druga konferencja Enactus Poland w ciągu roku akademickiego 2023/2024 w trakcie której studenci Enactus dowiedzą się praktycznych informacji dotyczących obszarów zarządzania projektem, weryfikacji modelu biznesowego i skutecznego wdrażania ich w życie. Dla naszych liderów przyszłości będą także warsztaty dotyczące rozwoju kariery osobistej i sieci kontaktów. Wydarzenie wspólnie z nami organizuje Zespół Enactus z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

To nie koniec przygotowanych atrakcji więc zapraszamy do obserwowania wydarzenia na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

Serdecznie Zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia są Enactus Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Enactus Poland i BIGRAM Sp. z o.o.

#WeAllWin #NextGenLeaders

REGULAMIN KONFERENCJI

POPRZEDNIE EDYCJE

FUTURE LEADERS 2023

Konferencja odbyła się 31 marca – 1 kwietnia  2023 na Politechnice Poznańskiej. To druga konferencja w ramach Programu Enactus w trakcie której studenci poszerzyli wiedzę z zakresu zarządzania projektami, umiejętności negocjacji, komunikacji interpersonalnej, predyspozycji zawodowych oraz umiejętności liderskich. Dla zespołów projektowych odbyła się sesja z najlepszymi praktykami i poradami dotyczącymi przygotowania prezentacji na konkursy Enactus.

W piątkowy wieczór studenci integrowali się podczas dalszych rozmów i wspólnego karaoke.

Organizatorami wydarzenia byli Enactus Politechnika Poznańska, Enactus Poland i BIGRAM S.A.

FUTURE LEADERS 2019

Konferencja odbyła się 22 – 23 Marca 2019 w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W trakcie wydarzenia studenci wzięli udział w warsztatach dotyczących budowania marki produktu, narzędzi menedżerskich czy sposoby na utrzymanie odpowiedniego poziomu energii przez liderów. Zorganizowane zostały także sesje speed konsulting dla zespołów projektowych, w trakcie których otrzymali wsparcie w rozwoju swoich pomysłów.