Studenci Enactus w dniach 12 – 13 kwietnia zawitali do stolicy Pyry i Rogali Świętomarcinskich, czyli do Poznania na Konferencję Enactus Future Leaders 2024. Tegoroczna edycja odbyła się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w gmachu głównym budynku A przy Al. Niepodległości. Studenci podczas dwóch dni poszerzyli swoją wiedzę z zakresu między innymi Szybkiego Prototypowania, Marketingu Google Ads i Social Ads, Wdrażaniu Innowacji w Biznesie, Elevator Pitch, Zarządzania Zadaniami, Umiejętności Liderskich, ManageraGPT i Zarządzania Własną Karierą. 

W tegorocznej edycji odbyła się równieś Sesja „Speed Consulting” dla Zespołów Projektowych podczas której studenci mogli skorzystać z porady zaproszonych ekspertów. Otrzymane porady czasami zaskakiwały samych studentów dzięki czemu otworzyły one możliwości na intensywniejszy rozwój projektów.

Na koniec pierwszego dnia konferencji odbyła się tradycyjnie integracja „PubQuiz” zorganizowana przez Zespół Enactus z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Ponad 100 uczestników konferencji z nową dawką wiedzy, porad i inspiracji jest gotowych na ostatnią prostą do konkursu Enactus Poland National Competition 2024. A to wszystko dzięki prelegentom, którzy podzielili się swoim doświadczeniem na szkoleniach, a byli to m.in.: Marcin Bielicki (Opiekun Enactus UEP) z warsztatem „Rapid prototyping, czyli jak projektować jak Google?”, Bartosz Wasicki i Aleksandra Habiera z warsztatem „Google Ads vs Social Ads (Facebook Ads i TikTok Ads) – Starcie Tytanów reklamowych”, Bartosz Gutowski z warsztatem „Innowacje w biznesie. Innowacje wspierające zrównoważony rozwój ciepłownictwa w Poznaniu”, Jacek Trębecki z warsztatem „30 najważniejszych sekund, czyli z marketingowego lejka w elevator pitch”, Dominika Kałek z warsztatem „ESG i nowe wymogi raportowania niefinansowego, jako szansa na współpracę dla organizacji studenckiej”, Joanna Mydlikowska z warsztatem „Getting Things Done – how to manage the increasing pile of tasks?”, Beata Fabisiak z warsztatem „Szanse biznesowe w kryzysach i różnorodności”, Rita Żuchowska z warsztatem „Raz, daw, trzy, liderem zostajesz TY!”, Bartosz Zieleznik z warsztatem „ManagerGPT: Generative AI Revolution for Next-Gen Leadership”, Kamila Malewska z warsztatem „Intuicja – „szara eminencja” skutecznego procesu decyzyjnego”, Monika Strachel z warsztatem „Mentoring w rozwoju kariery zawodowej” i Kamila Górzenska z warsztatem „Business Communication – let others get you”. Z całego serca dziękujemy wszystkim prelegentom za poświęcony czas i wkład w konferencję!

Organizatorami konferencji byli Enactus Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Enactus Poland i BIGRAM Sp. z o.o.