PARTNERZY ENACTUS POLAND

Partner Enactus otrzymuje dostęp do wyselekcjonowanych studentów, którzy tworzą innowacyjne projekty powiązane z działalnością firmy. Program zwiększa rozpoznawalność marki na uczelniach wyższych w kraju wśród najzdolniejszych studentów.

Organizator w Polsce

Partner technologiczny

Partnerzy diamond

Partnerzy gold

Partnerzy Silver

Partnerzy wspierający

Patron honorowy

Patronat

Patron prawny

Patroni medialni

To już drugi rok, w którym bierzemy udział w programie Enactus Poland jako diamentowy partner. Udział w programie pozwala nam realizować dwa ważne dla nas cele.
Jako pracodawca działający na konkurencyjnym rynku pracy, stale poszukujemy alternatyw dla tradycyjnych kanałów pozyskiwania talentów do naszej organizacji. Wierzymy, że w takich programach spotkamy utalentowanych młodych ludzi z pasją i aspiracjami, którzy pomogą nam rozwijać naszą organizację, wniosą nową energię i perspektywę młodej generacji, pomogą nam wyznaczać innowacyjne kierunki dla naszego biznesu. Program Enactus postrzegamy też jako platformę, w ramach której możemy uczyć nowe pokolenie biznesu.

Agata Jach
Członek Zarządu, Grupa AXA, 2019

Współpraca z organizacją Enactus daje nam możliwość poznawania aktywnych i zaangażowanych ludzi z pasją, będących u progu swojej kariery zawodowej. Studenci uczestniczący w projektach Enactus świadomie dbają o swój rozwój, a jednocześnie mają na uwadze otoczenie i kreują rozwiązania o ważnym wydźwięku CSR. Z obserwacji ich pracy czerpiemy inspiracje do budowania zaangażowania naszych pracowników.

Sylwia Ziemska
PwC Recruitment&Attraction Leader, 2019  

Młodzi innowatorzy w ramach Enactusa to naprawdę ogromny potencjał, zarówno ludzki, jak i projektowy. Przedsięwzięcia, których się podejmują mają znaczące pozytywne efekty społeczne, ale należy pamiętać, że również niosą konkretne korzyści biznesowe. Zespoły pracujące w ramach Enactus z sukcesem przenoszą swoje doświadczenia i metody rozwoju projektów innowacyjnych, na współpracę z przedsiębiorstwami i wyszukiwanie dla nich rozwiązań na zadane problemy. I powiem uczciwie – praca tych zespołów najczęściej przynosi zupełnie nieoczekiwane, pozytywne efekty, piękne w swojej prostocie i wartościowe w swoim silnym przekazie.

Beata Cichocka-Tylman
Dyrektor Innowacji PwC

DO TEJ PORY ZAUFALI NAM