W dniach 21-22 listopada na kampusie SGGW odbyła się I edycja konferencji Enactus Starter. W wydarzeniu udział wzięło blisko 150 studentów z 9 aktywnych zespołów Enactus.

Szkolenia prowadzone były w 3 równoległych ścieżkach. Pierwsza z nich skierowana była do świeżo zrekrutowanych w październiku i listopadzie osób, które poznawały założenia realizacji projektów Enactus. Dwie pozostałe skierowane do doświadczonych studentów działających już dłużej w ramach programu dotyczyły między innymi takich zagadnień jak: praca z grupą docelową, przywództwo, zarządzanie procesami, ewaluacja projektów itp.

Szkolenia prowadzone były m.in. przez Szymona Kudłę, Pawła Kudzię, prelegentów z takich firm jak: PKO Bank Polski, PMI Poland Chapter, Grupa LOTOS, Microsoft, Grupa Eurocash oraz przedstawicieli Enactus Poland.

Była to pierwsza odsłona konferencji, która ma pomóc w przygotowaniu rekrutowanych na początku roku akademickiego studentów do aktywnego działania w zespołach uczelnianych. Enactus Starter to także dawka motywacji i inspiracji do działania w nowym roku akademickim dla wszystkich zespołów i kolejna w roku okazja do wymiany doświadczeń i integracji w ramach programu w Polsce.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz prelegentów można znaleźć tutaj

Serdecznie dziękujemy zespołowi Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego za organizację oraz wszystkim prelegentom za bardzo ciekawe szkolenia!

[nggallery id=21]