ENACTUS DLA BIZNESU

Każda firma może zostać partnerem programu Enactus. Tworzymy społeczność najzdolniejszych na rynku młodych talentów, którzy są wrażliwi na problemy społeczno-gospodarcze i potrafią tworzyć rozwiązania biznesowe. Udział w programie zwiększa rozpoznawalność marki na uczelniach wyższych w kraju, otwiera możliwość współpracy z organizacjami studenckimi, stworzenia nowych innowacyjnych i zrównoważonych produktów i usług. Tworzymy przetrzeń dzięki której firmy mogą lepiej zrozumieć postrzeganie biznesu przez młode pokolenie.

Program dla Biznesu

Rekrutuj przyszłych liderów

Nawiąż kontakt z jednymi z najbardziej ambitnych, nastawionych na zrównoważony rozwój wschodzących talentów w Polsce, aby wprowadzić do swojej organizacji kolejne pokolenie nowych innowatorów, którzy wniosą pozytywny wpływ do Twojej organizacji.

Wywieraj pozytywny wpływ

Inwestuj w kolejne pokolenie odpowiedzialnych liderów i przyspiesz ich wpływ na tworzenie lepszego, bardziej zrównoważonego świata dla nas wszystkich. Jako partner możesz zaproponować wyzwanie biznesowe lub włączyć się w rozwój konkretnego projektu.

Zaangażuj swoich pracowników

Twoi pracownicy mogą współpracować z nami w ramach wolontariatu pracowniczego w celu trenowania i mentorowania studentów i projektów. Wesprzesz w ten sposób rozwój osobisty i zawodowy swoich współpracowników.

Rozwijaj swoją sieć

Dołącz do sieci wiodących organizacji w polsce, liderów akademickich i przedsiębiorczych studentów, których łączy misja tworzenia lepszego świata przy jednoczesnym rozwijaniu następnego pokolenia odpowiedzialnych liderów i innowatorów społecznych.

Buduj odpowiedzialną markę

Zbuduj zaangażowanie i rozpoznawalność marki twojej organizacji. Wspólnie z nami kreuj innowacje biznesowe powiązane z twoją działanością. Buduj pozycję lidera w rozwijaniu przyszłości odpowiedzialnego zarządzania biznesem.

Wydarzenia Enactus

W ciągu roku organizujemy dwie konferencje Enactus Starter i Enactus Future Leaders. Każdą edycję programu kończy konkurs krajowy Enactus Poland National Competition. Zapraszamy naszych partnerów do udziału jako Jury, którzy oceniają efekty projektów zrealizowanych przez studentów.

Korzyści udziału w Programie Enactus

REKRUTACJA MŁODYCH TALENTÓW

Łączymy ze studentami Enactus, którzy są przyszłymi liderami o rozwiniętej wiedzy i umiejętnościach, proaktywni, ambitni i zaangażowani w realizację celów.

Oferujemy możliwość kierowania specjalnych programów lub ofert zatrudnienia.

Z

EMPLOYER BRANDING

Zapewniamy wzrost rozpoznawalności marki w środowisku studenckim oraz biznesowym. 

Oferujemy możliwość współorganizacji i uczestnictwa w wydarzeniach Programowych na których możesz zaprezentować Waszą firmę! Zapraszamy również do przeprowadzania warsztatów dla studentów.

INNOWACJE I CSR

Wspomóż studentów w realizacji wyzwań i innowacji, które mają w swoich projektach. Możesz wspierać mentoringowo rozwój projektów lub zespołu. Zachęcamy także do wsparcia studentów we wdrożeniu wypracowanego rozwiązania na rynek.

Wspólnie możemy stworzyć wyzwania biznesowe dla studentów, które będą realizowane pod Twoim patronatem. Swieże spojrzenie z pewnością wspomoże rozwój Waszej organizacji.

NETWORKING I WYDARZENIA ENACTUS

W ramach programu odbywają się konferencje i konkursy w których uczestniczą studenci z całej Polski. To doskonała okazja na poznanie najlepszych talentów i spotkanie z innymi partnerami programu.

Tworzymy niezwykłą przestrzeń do spotkań po za tradycyjnym otoczeniem biznesowym.

Jesteśmy także otwarci na inne nieszablonowe projekty!

Opinie naszych Partnerów

To już drugi rok, w którym bierzemy udział w programie Enactus Poland jako diamentowy partner. Udział w programie pozwala nam realizować dwa ważne dla nas cele.
Jako pracodawca działający na konkurencyjnym rynku pracy, stale poszukujemy alternatyw dla tradycyjnych kanałów pozyskiwania talentów do naszej organizacji. Wierzymy, że w takich programach spotkamy utalentowanych młodych ludzi z pasją i aspiracjami, którzy pomogą nam rozwijać naszą organizację, wniosą nową energię i perspektywę młodej generacji, pomogą nam wyznaczać innowacyjne kierunki dla naszego biznesu.

AGATA JACH, GRUPA AXA
Członek zarządu

Współpraca z organizacją Enactus daje nam możliwość poznawania aktywnych i zaangażowanych ludzi z pasją, będących u progu swojej kariery zawodowej. Studenci uczestniczący w projektach Enactus świadomie dbają o swój rozwój, a jednocześnie mają na uwadze otoczenie i kreują rozwiązania o ważnym wydźwięku CSR. Z obserwacji ich pracy czerpiemy inspiracje do budowania zaangażowania naszych pracowników.

Sylwia Ziemska – PwC
Recruitment&Attraction Leader

Do tej pory zaufali nam

Firmy zainteresowane współpracą z Enactus - Zapraszamy do kontaktu!

Angela Czyżewska

Country Leader Enactus Poland

angela.czyzewska@bigram.pl

+48 603 175 871

=