ENACTUS POLAND NATIONAL COMPETITION

Krajowe eliminacje na najlepszy projekt biznesowy spośród wszystkich zespołów Enactus w Polsce. Studenci prezentują swoje projekty przed jury składającym się z partnerów programu, ekspertów biznesowych i Alumnów Programu. Zwycięski zespół reprezentuje nasz kraj na Enactus World Cup.

Konkurs Enactus Poland National Competition, to krajowe eliminacje na najlepszy projekt biznesowy. Zespoły Enactus z całej Polski stają do rywalizacji, aby wybrać ten który najlepiej wykorzystał umiejętności biznesowe i innowacyjność na rzecz zrównoważonego, pozytywnego wpływu na ludzi, planetę i dobrobyt. Konkurs odbywa się co roku na przełomie Maja i Czerwca w Warszawie i odbywa się różnych miejscach. W ostatnich latach była to Kinoteka (PKIN) i Stadion PGE Narodowy.

Projekty oceniane są przez Jury składające się z Prezesów, Członków Zarządów, Menadżerów i Praktyków Biznesu. Proces kwalifikacji i oceny odbywa się zgodnie z procedurami przyjętymi w Programie Enactus i obowiązuje we wszystkich zespołach na całym świecie.

 

W trakcie konkursu studenci, wykładowcy i przedstawiciele biznesu mają możliwość networkingu, wymiany doświadczeń i rozmowy o zaprezentowanych projektach. Odbywa się także debata na aktualny temat biznesowy.  Rozstrzygane są również dodatkowe konkursy miedzy innymi na Outstanding Leader, Best Faculty Advisor, Social Media Rocket i … Nagrodę Specjalną Enactus Poland Special Award!

ENACTUS POLAND

NATIONAL COMPETITION 2024

Enactus Poland ma przyjemność zaprosić na Ogólnopolski Konkurs Enactus Poland National Competition 2024, który odbędzie się 5 czerwca 2024 r. w Warszawie. Zapraszamy Partnerów, Alumnów i Studentów Programu Enactus Poland aby wspólnie zaprezentować efekty pracy Zespołów Enactus z całej Polski i wybrać która drużyna będzie reprezentować Polskę na Finale Enactus World Cup 2024 w Kazachstanie!

Do udziału w konkursie zapraszamy także Obserwatorów (Gości), którzy chcą dowiedzieć się więcej i doświadczyć niesamowitej energii, pasji, zaangażowania i determinacji w tworzeniu innowacyjnych projektów wspierających społeczeństwo, gospodarkę i środowisko.

Wydarzenie odbędzie się w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w samym centrum Warszawy – Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa.

Save the Date!

Krajowe eliminacje

Studenci z najlepszych Zespołów Enactus w Polsce zaprezentują efekty realizowanych projektów społeczno-biznesowych z ostatniego roku. Efekty projektów ocenione zostaną przez Jury składającego się z czołowych przedstawicieli Polskich i Międzynarodowych przedsiębiorstw. Projekty oceniane są pod kątem Przedsiębiorczości, Innowacyjności, Wykorzystania Zasad Biznesowych i Zrównoważonego Pozytywnego Wpływu. Najlepszy projekt będzie reprezentował Polskę na Enactus World Cup w Kazachstanie!

Współpraca i Networking

Podczas wydarzenia tworzymy unikalną możliwość wymiany wiedzy i doświaczeń z najlepszymi studentami, absolwentami programu, kadrą akademicką i ekspertami biznesowymi. Podczas konkursu odbywa się debata ekpercka w obszarze aktualnych tematów biznesowych. Wzmacniamy relacje, które tworzą nowe okazje do współpracy nauki i biznesu. Budujemy i rozwijamy przyszłą kadrę młodych i zdolnych liderów do podejmowania wyzwań dzisiejszego biznesu.

Miejsce wydarzenia

Finał Konkursu Enactus Poland National Competition odbędzie się w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Kinoteka to unikalna przestrzeń kinowa o długoletniej tradycji. Niepowtarzalny wystrój, charakter i przestrzeń podkreślają rangę dla każdego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie na II piętro do Sali 7 „Sala Wiedza” gdzie na głównej scenie odbędą się prezentacje i całe wydarzenie.

AGENDA

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Aplikacja Enactus | Rejestracja uczestników

Regulamin wydarzenia

WAITING LIST

Chcesz wziąć udział w Enactus Poland National Competition 2024?

Już teraz zapisz się na naszą listę, a pierwszy dowiesz się o starcie rejestracji!

Widzimy się 5 czerwca 2024 roku w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. 

Krok 1 z 2

Do Enactus Poland National Competition pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

POPRZEDNIE EDYCJE

National Competition 2023

National Competition 2022

National Competition 2021

ENACTUS GLOBAL IMPACT REPORT’S