ENACTUS POLAND NATIONAL COMPETITION

Krajowe eliminacje na najlepszy projekt biznesowy spośród wszystkich zespołów Enactus w Polsce. Studenci prezentują swoje projekty przed jury składającym się z partnerów programu, ekspertów biznesowych i Alumnów Programu. Zwycięski zespół reprezentuje nasz kraj na Enactus World Cup.

Konkurs Enactus Poland National Competition, to krajowe eliminacje na najlepszy projekt biznesowy. Zespoły Enactus z całej Polski stają do rywalizacji, aby wybrać ten który najlepiej wykorzystał umiejętności biznesowe i innowacyjność na rzecz zrównoważonego, pozytywnego wpływu na ludzi, planetę i dobrobyt. Konkurs odbywa się co roku na przełomie Maja i Czerwca w Warszawie i odbywa się różnych miejscach. W ostatnich latach była to Kinoteka (PKIN) i Stadion PGE Narodowy.

Projekty oceniane są przez Jury składające się z Prezesów, Członków Zarządów, Menadżerów i Praktyków Biznesu. Proces kwalifikacji i oceny odbywa się zgodnie z procedurami przyjętymi w Programie Enactus i obowiązuje we wszystkich zespołach na całym świecie.

 

W trakcie konkursu studenci, wykładowcy i przedstawiciele biznesu mają możliwość networkingu, wymiany doświadczeń i rozmowy o zaprezentowanych projektach. Odbywa się także debata na aktualny temat biznesowy.  Rozstrzygane są również dodatkowe konkursy miedzy innymi na Best Team Leader, Best Faculty Advisor, Social Media Rocket i … Nagrodę Specjalną Enactus Poland Special Award!

NATIONAL COMPETITION 2023

REJESTRACJA

CZAS NA RYWALIZACJĘ …

Tegoroczny konkurs Enactus Poland National Competition 2023 odbędzie się 15 czerwca 2023 w Warszawie. Konkurs odbędzie się w Kinotece Pałacu Kultury i Nauki. Studenci Enactus z całej Polski staną do rywalizacji o miano najlepszego projektu społeczno – biznesowego. Zwycięzcy konkursu będą reprezentować Polskę na Enactus World Cup 2023.

Serdecznie zapraszamy Studentów, Alumnów, Przedstawicieli Uczelni, Przedstawicieli Biznesu do udziału w wydarzeniu jako Obserwatorów.

MIEJSCE KONKURSU

Kinoteka w Pałacu Kultury i Nauki, to kultowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Socrealistyczny styl budynku i charakterystyczny wystrój sal kinowych łączą w sobie tradycję powojennej Warszawy z nowoczesnością. Miejsce naprawdę niezwykłe.

Na czas konkursu salę kinową zamienimy na scenę dla naszych Zespołów, którzy będą mogli przedstawić swoje projekty na kinowym ekranie jak na prawdziwej scenie wielkiego wydarzenia.

CZEKAMY NA WAS

W trakcie wydarzenia będzie okazja do zapoznania się z prezentowanymi projektami, wymiany doświadczeń podczas przerw Networkingowych i możliwość nawiązania nowych kontaktów. Odbędzie się również debata z ekspertami na aktualny temat społeczny i biznesowy.

Serdecznie Zapraszamy do udziału jako obserwator konkursu.

AGENDA

Wkrótce!

REJESTRACJA

Do Konkursu Enactus Poland National Competition 2023 pozostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

JAK DO NAS DOJECHAĆ?