„Inteligencja Finansowa” to projekt adresowany do studentów, którzy już teraz mają szansę zatroszczyć się o swoją przyszłą sytuację ekonomiczną. Celem konferencji jest przekazanie wiedzy na temat tego, jak efektywnie wykorzystać kapitał pozyskany z kredytów studenckich, pracy dorywczej lub wakacyjnej.

Lubelska edycja „Inteligencji Finansowej” będzie miała miejsce w dniach 23 – 25 luty na czterech uczelniach – Uniwersytet Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji, Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Lubelskiego SFBCC.

Podczas wydarzenia, studenci będą mogli dowiedzieć się, jakie możliwości stwarza zaangażowanie w program SIFE. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska SIFE, które będzie dostępne 25 lutego od godz. 09.30 (Targi Banków, Katolicki Uniwersytet Lubelski, al. Racławickie 14, Collegium Jana Pawła II, parter).

Zachęcamy również do udziału w spotkaniu informacyjnym SIFE, które odbędzie się 25 lutego o godz. 13.30 (Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej, Gmach Nowej Humanistyki, pl. M. Curie – Skłodowskiej 4A, sala9).