W ostatnim czasie ukazały się trzy nowe, inspirujące książki wydane przez wydawnictwo MT Biznes, które zostały objęte patronatem Enactus. Gorąco polecamy!

Skuteczne nawyki – Brendon Burchard

Niniejsza książka wyjaśnia, co człowiek musi zrobić, aby nie tyle coś osiągnąć, ile osiągnąć wysoką skuteczność, to znaczy w długim okresie przez cały czas wspinać się na kolejne poziomy samozadowolenia i zewnętrznego sukcesu.

Plemię mentorów – Timothy Ferriss

Wszyscy potrzebujemy mentorów. Tym razem Tim Ferriss, biznesmen, pisarz i eksperymentator, przepytał ponad stu ekspertów z różnych dziedzin. Podzielili się oni swoimi przepisami na sukces, szczęście czy sens życia. „Plemię mentorów” zawiera m.in. porady od elitarnych sportowców, takich jak Maria Szarapowa, modele myślowe fenomenalnych pokerzystów czy życiową ściągawkę współzałożyciela Dropboksa. Bez względu na to, przed jakim wyzwaniem albo szansą stoisz, w tej książce znajdziesz coś, co ci pomoże stawić temu czoło.

Potęga pozytywnego przywództwa – Jon Gordon

W niniejszej książce autor dzieli się z czytelnikami tym, czego się w ten sposób dowiedział. Kreśli przy tym kompleksowy model pozytywnego przywództwa, oparty na sprawdzonych zasadach, przekonujących historiach, praktycznych pomysłach oraz konkretnych działaniach, dzięki którym każdy może stać się pozytywnym liderem