W dniach 3 – 6 marca 2010, w Warszawie odbyło się spotkanie liderów SIFE z państw europejskich.

W każdym z 40 państw działają lokalni partnerzy SIFE, którzy dbają o rozwój i promocję projektu, jak również nawiązanie współpracy ze sponsorami. Spotkanie przedstawicieli SIFE z Europy odbyło się po raz pierwszy w Warszawie, w dniach 3-6 marca 2010 w siedzibie firmy BIGRAM Personel Consulting.

SIFE Regional Leadership Meeting poprowadziły Rosie Connolly, Regional Vice President for Europe oraz  Nina Koopman, Regional Program Manager for Europe. W spotkaniu uczestniczyli również Mat Burton, Senior Vice President-Marketing, SIFE Worldwide Headquarters, USA.

„Od roku 2000 zaczęliśmy się rozwijać na skalę światową i jesteśmy teraz obecni w 40 krajach. Studenci ponad 1500 uniwersytetów biorą czynny udział w naszych projektach.  Obecnie jest to ponad 42000 osób a naszym kolejnym krokiem jest aktywizacja jeszcze większej ilości uczestników programu w każdym z krajów, w którym jesteśmy obecni.  Naszym celem jest rozwój, ale rozwój oparty na konkretny planie strategicznym.” – Rosie Connolly – „W Polsce jest wielu fantastycznych studentów, którzy tworzą fantastyczne projekty. Widzę tu całe morze możliwości. Obecnie wspiera nas tu zespół profesjonalistów, którzy mają rozległe kontakty zarówno w świecie biznesu jak i w świecie akademickim. Optymistycznie patrzymy na rozwój SIFE w Polsce i oczekujemy, że program ten przyniesie tu widoczne rezultaty w następnych latach”