Zostań CSR Masterem!

Zmieniaj świat na lepsze i weź udział w konkursie

CSR Masters – działaj z Henklem!

Jesteś studentem, zauważyłeś problem społeczny i chcesz go rozwiązać? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną lub edukacyjną?

Weź udział w konkursie CSR Masters – działaj z Henklem! i zdobądź jeden z trzech grantów w wysokości 5 000 zł na realizację autorskiego projektu.

l

PROJEKTY

W ramach CSR Masters- działaj z Henklem można zgłaszać projekty o tematyce prospołecznej, ekologicznej, edukacyjnej lub kulturalnej. Beneficjentem działań może być każdy, pod warunkiem, że będą to osoby zrzeszone w ramach instytucji, takich jak np. fundacje, szkoły czy domy kultury.

Z

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Stwórz 2-4 osobowy zespół i opracuj projekt działań społecznych.

Odwiedź stronę www.csrmasters.pl, wypełnij formularz i dołącz do niego krótką prezentację Waszego pomysłu.

Na zgłoszenie masz czas do 9 lutego 2020.

  

FINAŁ I OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

10 projektów finałowych zostanie wybranych przez jury. W ostatnim etapie ich autorzy przygotują krótki film promujący inicjatywę. Na zgłoszenia zespoły mają czas do 8 marca 2020 r. Zwycięskie projekty III edycji CSR Masters – działaj z Henklem! zostaną ogłoszone 13 marca 2020 r.

W poprzednich edycjach CSR Masters – działaj z Henklem! powstały projekty odpowiadające na konkretne problemy społeczne. Wśród nich znalazły się m.in.: działania edukacyjne z zakresu udzielania pierwszej pomocy, prelekcje dla dzieci i młodzieży na temat postępowania w przypadku kradzieży, wypadku czy pożaru, kurs samoobrony czy zajęcia z zapobiegania cyberprzestępstwom. Zwycięskie zespoły opracowały też półautonomicznego robota o nawie Skybot, zachęcającego dzieci do aktywności fizycznej, a także figury szachowe i szachownicę, które umożliwiają swobodną grę osobom słabowidzącym i niewidomym.

Dzięki udziałowi w konkursie CSR Masters – działaj z Henklem! udało się nam zrealizować projekt, którego pewnie byśmy się nie podjęli bez tej motywacji. Zdecydowanie polecamy wzięcie udziału w kolejnych edycjach.

Mateusz Salach, reprezentant zespołu SkyTeam. 

 

Więcej informacji dotyczących konkursu na stronie: https://csrmasters.pl/