Kontynuujemy cykl warsztatów otwartych!

11 Grudnia 2023 r. Project Manager Enactus Poland – Marek Walczyński poprowadził warsztat otwarty dla studentów z Uniwersytetu WSB Merito w Poznaniu. Temat warsztatu dotyczył liderów przyszłości, poznania swoich możliwości przez studentów i jakie kompetencje będą niezbędne na stanowiskach menedżerskich w przyszłości. Warsztat został przeprowadzony w języku angielskim.

W trakcie warsztatu studenci podzielili się swoimi doświadczeniami z perspektywy studenta i pracownika. Przy czym duża część uczestników miała już doświadczenia liderskie uczestnicząc w projektach czy obecnych miejscach zatrudnienia. W dalszej części studenci chętnie podzielili się własnymi spostrzeżeniami dotyczących obecnych wyzwań zarówno biznesowych jak i społecznych. Studenci uczestniczyli też w przygotowanych zadaniach interaktywnych i ćwiczeniach, które pozwolą jeszcze lepiej poznać własne predyspozycje.

Po zakończeniu warsztatu zainteresowani studenci dowiedzieli się więcej o szczegółach Programu i wypełnić formularz rekrutacyjny aby dołączyć do Zespołu Enactus Uniwersytet WSB Merito Poznań.

Zachęcamy do obserwowania działań zespołu w Social Media

To nie koniec zaplanowanego cyklu spotkań otwartych w trakcie których chętnie dzielimy się wiedzą ze studentami w tym przyszłymi studentami Enactus – Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Wydarzenia na której publikujemy aktualny terminarz zaplanowanych spotkań!