14 Listopada 2023 r. Project Manager Enactus Poland – Marek Walczyński poprowadził warsztat otwarty dla studentów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Temat warsztatu dotyczył liderów przyszłości, poznania swoich możliwości przez studentów i jakie kompetencje będą niezbędne na stanowiskach menedżerskich w przyszłości.

W trakcie warsztatu studenci podzielili się swoimi doświadczeniami z perspektywy studenta i pracownika. Dalsza dyskusja dotyczyła obecnych wyzwań zarówno biznesowych jak i społecznych czy środowiskowych. Studenci uczestniczyli też w przygotowanych zadaniach interaktywnych i ćwiczeniach, które pozwolą jeszcze lepiej poznać własne predyspozycje.

Na zakończenie kilka słów o zespole i trwającej rekrutacji opowiedziała Weronika Szymańska – Team Leaderka Zespołu Enactus UAM.

To nie koniec zaplanowanego cyklu spotkań otwartych w trakcie których chętnie dzielimy się wiedzą ze studentami w tym przyszłymi studentami Enactus – Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Wydarzenia na której publikujemy aktualny terminarz zaplanowanych spotkań!