14 marca w siedzibie sposora Enactus, firmy AIG, w Warszawie odbyły się szkolenia dla ponad 40 studentów z 9 aktywnie działających w programie zespołów uczelnianych Enactus.

Spotkanie otworzyła Pani Agnieszka Żołędziowska – Dyrektor Generalna AIG w Polsce. Jako juror konkursu krajowego oraz World Cup z roku ubiegłego Pani Agnieszka podzieliła się swoimi odczuciami na temat realizowanych przez zespoły projektów, motywując studentów do dlaszego działania.Następnie warsztaty poprowadzili Elgar Baumer  (Managing Director, Enactus International, Affiliate Division) oraz Tomasz Duda (Junior Program Manager, Enactus Poland).

Szkolenia dotyczyły zagadnień budowania stabilności zespołu, zarządzania wiedzą w zespole oraz przygotowań do Ogólnokrajowego Konkursu Enactus Poland 2013. Podczas całego dnia drużyny miały wiele okazji do dyskusji, wymieniania się doświadczeniami i najlepszymi praktykami.

Spotkanie z 14 marca to kolejne z cyklicznie odbywających się w ramach programu szkoleń, które mają wspierać rozwój studentów w programie oraz podnosić jakość realizwoanych projektów.

Na drugi dzień część studentów wzięła udział w nagraniu do nowego filmu promocyjnego, które odbyło się w siedzibie parnera Enacuts, firmy Saatchi&Saatchi.

[nggallery id=7]