Styczeń to idealny czas na zaplanowanie działań oraz zdobycie nowej wiedzy i umiejętności.

Pierwsze w roku spotkanie liderów Enactus odbyło się w Warszawie w siedzibie nowego złotego sponsora Enactus w Polsce – Grupy Kapitałowej PGE.

Spotkanie otworzyła Pani Marta Szlachcic, Dyrektor Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim w PGE Polskiej Grupie Energetycznej, która w bardzo motywującej przemowie przybliżyła zakres działalności firmy oraz przedstawiła możliwości współpracy i zaangażowania w ramach realizowanych projektów.

Następnie Dorota Borkowska i Magdalena Pachulska z Wydziału Komunikacji Wewnętrznej i CSR zapoznały uczestników z projektami, zgodnymi z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu, które tworzy i w które angażuje się GK PGE.

Podczas spotkania omówione zostały również z liderami drużyn akademickich bieżące aktywności prowadzone w ramach programu Enactus w Polsce, plany działań na najbliższe miesiące oraz poprowadzone warsztaty dotyczące roli lidera w zespole.

Uczestnicy spotkania współpracując ze sobą tworzyli najlepsze rozwiązania w zakresie zarządzania zespołem studenckim, motywacji, czy też monitorowania postępów w projektach. Wspólnie stworzyli wiele pomysłów na dalszy i efektywny rozwój oraz otrzymali wskazówki, które pomogą im w lepszym kierowaniu działaniami zespołów.

[nggallery id=46]