Studentom polecamy akcję Zaparkuj w dobrej firmie.

„Zaparkuj w dobrej firmie” powstała by ułatwić studentom świadomy i trafny wybór ścieżki kariery,   a dobry start to połowa sukcesu. Prezentuje oferty cenionych i solidnych pracodawców, oferujących pracę młodym ludziom.  Swoje oferty na www.napraktyce.pl przedstawiły już takie firmy jak:  NUTRICIA, Colgate-Palmolive, UPC, Unilever, Polkomtel S.A. (Plus), Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris, MARS Polska, CHI Polska S.A. (coffeeheaven).

Leksykon Kariery

LEKSYKON KARIERY to szereg przydatnych informacji zgromadzonych w jednym miejscu, które ułatwią kandydatom  dobre zaprezentowanie swojej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej oraz w codziennej pracy. Ta mini encyklopedia daje możliwość obeznania się z terminami używanymi podczas rekrutacji i w biznesie.

Skuter w zasięgu 1 minuty!

Wypełniając krótką ankietę znajdująca się na stronie weźmiesz udział w losowaniu skutera!  Czas potrzebny do wypełnienia ankiety to 1 minuta! Nieważne czy jesteś na studiach magisterskich, licencjackich, dziennych czy zaocznych – wystarczy, że jesteś studentem uczelni w Polsce. Bez rejestracji, logowania i haseł.

Patronat nad publikacją objęli: BIGRAM SA, dlaStudenta.pl, SIFE, GMC oraz Przedsiębiorstwo Fair Play.

www.napraktyce.pl