W 2012 roku zostałem zachęcony przez Magdalenę Wróbel, żeby dołączył do organizacji ENACTUS, (wtedy SIFE). Przez 3 lata, sprawowałem funkcję prezesa zespołu na Politechnice Łódzkiej, a następnie wiceprezesa ds. Zarządzania projektami.

Działalność w Enactusie umożliwiła mi realizowanie projektów, związanych między innymi z rozwojem przedsiębiorczości „FUTUREEE”, ekologią „Greenie”, motywacją dzieci „DREAMS”, zdrowym trybem życia „Health Point” oraz wielu innych.

Byłem również współorganizatorem dwóch konferencji Future Leaders w Łodzi. Dzięki pracy w organizacji zdobyłem doświadczenie i odpowiednie umiejętności, które wykorzystywałem prowadząc warsztaty dotyczące: zarządzania projektami, motywacji, autoprezentacji oraz zdrowego trybu życia. Czterokrotnie reprezentowałem zespół na Enactus National Competition, gdzie w 2014 roku zdobyłem z zespołem 3 miejsce.

Uważam, że z Enactusem jest jak z powiedzeniem: You can take the boy out of Brooklyn, but you can’t take Brooklyn out of the boy. To coś, co zostaje gdzieś głęboko w człowieku i wpływa na jego przyszłe działania.

Enactusa najbardziej cenię się za ludzi – to oni stanowią siłę tej organizacji i powodują, że z roku na rok jest coraz większa i przynosi lokalnym społecznościom, a co za tym idzie całemu światu ogromne korzyści.

Mateusz Madej

Mateusz Madej

Alumni Enactus Poland

Firma: ROHLIG SUUS Logistics 
Stanowisko: WMS PM 
Politechnika Łódzka
  • Zarządzanie zespołem
  • Zarządzanie projektami
  • Prezentacje i wystąpienia publiczne
  • Budowanie sieci kontaktów
W wolnym czasie wspieram mój rodzimy zespół Enactusowy z Politechniki Łódziej oraz rozwijam się dzięki działalności w PMI, jako Wicedyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Oddziale Warszawskim PMI PC.

Lubię spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, dzięki czemu ładuje baterie i mam energię na kolejne wyzwania 🙂

Jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen i lubię od czasu do czasu zagrać w dobrą grę planszową , bo nie samymi projektami człowiek żyje. 🙂