Rok akademicki zbliża się wielkimi krokami, zespoły Enactus z całego kraju przygotowują się na czas pełen nowych wyzwań i sukcesów!

Stanowiący trzon każdego z zespołów liderzy – spotkali się w Warszawie aby podzielić się wiedzą, rozwinąć umiejętności zarządzania swoimi drużynami oraz przedyskutować najbliższe aktywności.

Pierwszego dnia gościł nas wieloletni partner Enactus – firma Antalis. Rozpoczynając spotkanie, Pani Joanna Smolińska, prezes zarządu spółki w ciepłych słowach zmotywowała nas do dalszego rozwoju. Następnie liderzy zespołów uczestniczyli w warsztatach dotyczących zarządzania zespołem, rekrutacji oraz skutecznego przywództwa.

Drugiego dnia po poranną dawkę inspiracji udaliśmy się do siedziby naszego nowego partnera -Ferrero Polska Commercial. Spotkanie rozpoczęło się prezentacją firmy oraz przedstawienia jej działalności w zakresie CSR, przez Panią Annę Łabuzek oraz Pana Pawła Szulca – HR Managera w firmie.

Następny w kolejce był warsztat dotyczący konfliktów i sposobów ich rozwiązywania przeprowadzony przez znakomitą trenerkę Panią Olgę Rzycką. Następnie przyszedł czas na omówienie Programu Mentoringowego PMI, który zaprezentował Alumn Enactus – Mateusz Madej, będący również koordynatorem programu z ramienia PMI Poland Chapter, oraz symulację pracy zespołu, stworzona przez Alumna Enactus – Pawła Trelę oraz Tomasza Dudę Dyrektora Programowego Enactus w Polsce.

Jesteśmy pewni, że spotkanie i przeprowadzone warsztaty zaprocentują w nadchodzącym roku!