31 marca – 1 kwietnia przedstawiciele 14 drużyn akademickich Enactus z całej Polski brali udział w szóstej już edycji konferencji Enactus Future Leaders, która tym razem odbywała się w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Był to jak do tej pory największy event szkoleniowy zorganizowany w ramach Enactus w Polsce. Pięć równolegle odbywających się ścieżek warsztatowych zgromadziło blisko 190 studentów oraz 17 prelegentów.
Warsztaty prowadzili przedstawiciele firm i organizacji partnerskich Enactus reprezentujący: Grupę Kapitałową PGE, Grupę Eurocash, PMI Poland Chapter, Coca-Cola HBC Polska, LOTTE Wedel, a także Alumni programu Enactus w Polsce m.in. z takich firm jak PwC Polska, JDA.

IMG_9068 IMG_9010

IMG_9398

Wśród prowadzących znaleźli się również mentorzy i prelegenci którym bliska jest idea Enactus tacy jak: Piotr Chimko czy Błażej Jurewicz.

Podczas wydarzenie odbyła się również trzecia już odsłona Speed Consulting Session. SCS to specjalny warsztat który ma pomoc studentom w bieżącej pracy nad ich projektami. Sesja opiera się na 30-40 minutowych konsultacjach, gdzie zespoły miały możliwość porozmawiać z doświadczonymi przedstawicielami świata biznesu przedstawiając swoje projekty otrzymując informację zwrotną na co powinni zwrócić uwagę, zmodyfikować lub przemyśleć z perspektywy doradcy.

IMG_9150

Enactus Future Leaders to ostatni duży przystanek przed Konkursem Enactus Poland, i stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń pomiędzy zespołami. To także niezwykła dawka motywacji dla uczestników, na których już w pakietach startowych czekały niespodzianki takie jak koszulki czy torby z logo Enactus.

[nggallery id=49]