23 i 24 marca blisko 200 studentów z całej Polski przyjechało do stolicy Wielkopolski – pięknego Poznania aby wziąć udział w siódmej edycji konferencji Enactus Future Leaders, która tym razem odbywała się na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Jak co roku było to spotkanie pełne wiedzy i dobrej energii. Pięć równolegle odbywających się ścieżek warsztatowych prowadziło ponad 20 prelegentów w tematach związanych z zarządzaniem projektami, przywództwem czy też budowaniem marki produktu.

Warsztaty prowadzili przedstawiciele firm i organizacji partnerskich Enactus reprezentujący: Grupę AXA, Tesco Polska, Grupę Saint-Gobain, Siemens, Amazon, LOTTE Wedel, PMI Poland Chapter, Grupę BBDO, Grupę Innovatika, a także Alumni i sympatycy programu Enactus w Polsce m.in. z takich firm jak: Projektantki Sukcesu, Mondelez, Grupa Płodni.com, Moxie.

Podczas wydarzenia odbyła się również czwarta już odsłona Speed Consulting Session, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony liderów biznesu. SCS to specjalna formuła konsultacji, która ma pomoc studentom w bieżącej pracy nad ich projektami. Sesja polega na 30 minutowych konsultacjach, podczas, których zespoły mają możliwość porozmawiania z doświadczonymi przedstawicielami świata biznesu, zaprezentować im swoje projekty i otrzymać w zamian cenny feedback od doświadczonych menedżerów.

Konferencja Enactus Future Leaders to ostatni przystanek przed Konkursem Enactus Poland, który odbędzie się już 28 maja w Kinotece, Pałacu Kultury i Nauki. Future Leaders jest doskonałą platformą do wymiany doświadczeń pomiędzy zespołami, doświadczonymi alumnami Enactus, a także przedstawicielami biznesu. To także niezwykła dawka inspiracji, a także ogólnopolskiej integracji dla członków programu Enactus.

[nggallery id=55]