WSPÓŁPRACA - DLA BIZNESU

Udział firmy w programie zwiększa rozpoznawalność marki na uczelniach wyższych w kraju i daje dostęp do najzdolniejszych na rynku młodych talentów.

REKRUTACJA MŁODYCH TALENTÓW

Łączymy ze studentami Enactus, którzy są przyszłymi liderami o rozwiniętej wiedzy i umiejętnościach, proaktywni, ambitni i zaangażowani realizację celów.
Z

EMPLOYER BRANDING

Zapewniamy wzrost rozpoznawalności marki w środowisku studenckim oraz biznesowym.

INNOWACJE I CSR

Dajemy możliwość kreowania i rozwoju innowacji biznesowych powiązanych z działalnością przedsiębiorstwa. 

NETWORKING ODPOWIEDZIALNYCH LIDERÓW

Organizujemy wydarzenia podczas których stwarzamy okazję dla prezesów, oraz członków zarządów do spotkań poza tradycyjnym otoczeniem biznesowym.
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
To już drugi rok, w którym bierzemy udział w programie Enactus Poland jako diamentowy partner. Udział w programie pozwala nam realizować dwa ważne dla nas cele. Jako pracodawca działający na konkurencyjnym rynku pracy, stale poszukujemy alternatyw dla tradycyjnych kanałów pozyskiwania talentów do naszej organizacji. Wierzymy, że w takich programach spotkamy utalentowanych młodych ludzi z pasją i aspiracjami, którzy pomogą nam rozwijać naszą organizację, wniosą nową energię i perspektywę młodej generacji, pomogą nam wyznaczać innowacyjne kierunki dla naszego biznesu.

AGATA JACH, GRUPA AXA Członek zarządu

Współpraca z organizacją Enactus daje nam możliwość poznawania aktywnych i zaangażowanych ludzi z pasją, będących u progu swojej kariery zawodowej. Studenci uczestniczący w projektach Enactus świadomie dbają o swój rozwój, a jednocześnie mają na uwadze otoczenie i kreują rozwiązania o ważnym wydźwięku CSR. Z obserwacji ich pracy czerpiemy inspiracje do budowania zaangażowania naszych pracowników.

Sylwia Ziemska – PwC Recruitment&Attraction Leader

DO TEJ PORY ZAUFALI NAM

FIRMY ZAINTERESOWANE WSPÓŁPRACĄ Z ENACTUS ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Angela Czyżewska

Country Leader Enactus Poland angela.czyzewska@bigram.pl +48 603 175 871