Aplikacja Enactus

W 2022 roku postawiliśmy przed sobą wyzwanie związane ze zmniejszeniem ilości materiałów papierowych: dokumentów, instrukcji, kart ocen i raportów rocznych związanych z przeprowadzaniem kolejnych edycji Konkursu Enactus Poland National Competition. Osiągnięcie tego celu było możliwe dzięki współpracy z naszym Partnerem Technologicznym – ORACLE Polska.

Efektem kilku miesięcznej pracy było powstanie dedykowanej aplikacji ENACTUS. Aplikacja wspiera proces rejestracji, oceny projektów konkursowych i przeglądu raportów rocznych. Oficjalny start aplikacji miał miejsce podczas Konkursu Enactus Poland National Competition 2023. System eliminuje procedury papierowe związane z przeprowadzeniem konkursu i skraca czas związany z dystrybucją raportów rocznych oraz weryfikacją końcowych wyników. Aplikacja jest nowoczesnym rozwiązaniem, które odpowiada na potrzeby programu.

Funkcjonalności

Informacje o wydarzeniu

Uczestnicy w jednym miejscu mają dostęp do informacji organizacyjnych i przebiegu wydarzenia. Mogą dowiedzieć się więcej o Programie Enactus, Konkursie National Competition i Enactus World Cup. Dostępne są również opisy działalności Zespołów Enactus Poland.

Śledzenie przebiegu konkursu

Uczestnicy w czasie rzeczywistym mogą obserwować kolejność prezentacji, która jest ustalana podczas ceremoni otwarcia konkursu. Czas jest podzielony na etapy zgodnie z międzynarodowymi zasadami konkursu Enactus.

Podgląd Raportów rocznych

Aplikacja zapewnia dostęp do cyfrowych wersji Raportów Rocznych (Annual Report) przygotowanych przez studentów, które są obowiązkową częścią konkursu. Możliwy jest dostęp do podglądu raportu oraz możliwość pobrania na urządzenie.

Ocena projektów

Sędziowie (Jury) podczas trwania konkursu oceniają poszczególne Zespoły projektowe. Aplikacja zapewnia dostęp do cyfrowych kart oceny, zgodnych z procedurami konkursowymi Enactus. Po zakończeniu procesu oceny wszystkich projektów aplikacja umożliwia weryfikację wyników i ostateczną klasyfikację Zespołów.

REJESTRACJA | LOGOWANIE

WSPÓLNIE Chronimy środowisko

Na podstawie wyników z Enactus Poland National Competition 2023, który odbył się 15 czerwca 2023 r.