Różnorodność osób w danym przedsiębiorstwie przyczynia się do większej innowacyjności i twórczego myślenia w zespole, a także może pozytywnie wpływać na świadomość i morale pracowników. Dla Totalizatora Sportowego niezwykle ważne jest, aby tworzyć przyjazne i inkluzywne środowisko pracy, w którym każdy pracownik będzie mógł swobodnie się rozwijać i osiągać swoje cele.

Opracujcie koncepcję projektu dla pracowników w zakresie różnorodności (płci, wieku) w ujęciu nieświadomych uprzedzeń wynikających z braku wiedzy i stereotypów. Uwzględnijcie zaangażowanie ekspertów zewnętrznych i podmiotów wspierających.

Pamiętajcie, aby wziąć pod uwagę w swoim planie potrzeby menadżerów i współczesne techniki zarządzania różnorodnością.

Każde pokolenie posiada unikalną charakterystykę stylu pracy. Różnice te możemy zaobserwować na płaszczyznach takich jak: styl przywództwa, adaptacja względem zmian, rozwijanie poszczególnych kompetencji i umiejętności, sposób komunikacji czy percepcja równowagi między życiem prywatnym a zawodowym.

Stwórzcie koncepcję programu/strategii komunikacyjnej na temat właściwej i skutecznej współpracy w wielopokoleniowej firmie, uwzględniając wzajemne pomysły, korzystając z pracy w grupach roboczych.

Poszukajcie inspiracji wśród znajomych czy rodziny, którzy są pracownikami i mierzą się z podobnymi wyzwaniami. 

 

Zapraszamy Was do udziału w konkursie

„Wyzwanie CSR”

Totalizatora Sportowego & Enactus Poland

HARMONOGRAM KONKURSU

Na wasze koncepcje czekamy jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Masz pytanie? Napisz do nas!

Zgoda RODO

2 + 14 =