SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA

WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

LIDER ZESPOŁU: Miłosz Wojciechowski

FACULTY ADVISOR: prof. dr hab. Irena Ozimek

Enactus SGGW jest Międzywydziałowym Kołem Naukowym działającym w ramach Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Koło założone zostało w XXXX roku i działa aktywnie po dziś dzień. Obecnie prężnie pracuje nad 2 projektami. Poza tym obecna polityka koła stawia duży nacisk na rozwój, zarówno koła w rozumieniu liczebności aktywnych studentów, ale również samych studentów i ich umiejętności twardych i miękkich.

W grudniu 2018 roku Enactus SGGW zorganizowało Przegląd Dorobku Kół Naukowych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, który odbył się na Wydziale Nauk Ekonomicznych. Było to wielkie wydarzenie na blisko 400 osób, które sami członkowie koła jak i uczestnicy Przeglądu wspominają ciepło. Kolejną inicjatywą jaką pochwalić się mogą członkowie Enactus SGGW jest organizacja Future Leaders 2019 – jednej z dwóch głównych i największych konferencji biznesowych Enactus w Polsce. Blisko 200 członków Enactus przez dwa dni miało możliwość spotkać się z liderami biznesu i poznać nowe, ciekawe i innowacyjne metody prowadzenia projektów, pobudzania kreatywności, Personal Brandingu i wiele innych. Poza tym w trakcie Speed Consulting Session mogli wprost zapytać o wskazówki odnoście prowadzonych przez nich projektów, których udzielili im jedni z największych przedstawicieli biznesu w Polsce. Enactus SGGW, choć z bogatą historią, wciąż aktywnie się rozwija i stawia sobie coraz to poważniejsze cele, dzięki czemu jego członkowie każdego dnia, mogą stawać się lepszą wersją samych siebie. Enactus SGGW stawia na progres i innowacyjność, a przy tym miłą, rodzinną atmosferę, którą tworzą członkowie zespołu i prowadzone przez nich projekty integracyjne. Jak to mówią sami członkowie Enactus SGGW: „Jeszcze Was zaskoczymy!”.
PROJEKTY ENACTUS SGGW