COMPLETE THE FORM BELOW TO JOIN THE EVENT

Serdecznie zapraszamy do Jury Próby Generalnej tegorocznych mistrzów konkursu Enactus Poland, zespołu Uniwersytetu Ekonominczego w Poznaniu, która odbędzie się 28 sierpnia w siedzibie PwC Polska (ul. Polna 11, Warszawa) o godzinie 15:00.

Próba generalna to dla studentów ostatni sprawdzian przed finałem światowym Enactus World Cup 2019 w Kalifornii. Studenci z UEP zaprezentują Państwu swój zwycięski projekt Waterfilter, start-up społeczny, który już w we wrześniu w San Jose (Dolina Krzemowa) powalczy o tytuł najlepszego projektu studenckiego na świecie.

Próba Generalna Enactus Poland będzie spotkaniem sympatyków i jurorów Enactus, przedstawicieli biznesu oraz studentów, podczas którego:

  • Studenci przedstawią 12-minutową prezentację swojego modelu biznesowy projektu, pokażą wyniki pracy zespołu i plany rozwoju biznesu.
  • Następnie członkowie Jury zostaną zaproszeni do zadawania pytań zespołowi prezentującemu (w jęz. polskim lub angielskim), oraz o udzielenie cennych wskazówek, które pomogą studentom jak najlepiej przygotować się do wystąpienia podczas konkursu światowego Enactus.
  • organizatorzy Enactus Poland przedstawią plan działań programu Enactus na nowy rok akademicki 2019-2020,
  • przewidzieliśmy również czas na networking przy kawie i rozmowy w gronie studentów, jurorów i partnerów Enactus.

Spotkanie zakończy się około godziny 17:00.

Państwa obecność będzie dla studentów niewątpliwym wsparciem w ostatnich dniach przed wyjazdem na Enactus World Cup!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz obok.

1
2
*graduates who finished their studies but still want to support Enactus

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

ANNA TARASKA

ANNA TARASKA

Enactus Poland Program Manager