Zmieniaj świat na lepsze i weź udział w konkursie

#BrightYourFuture!

Tworzycie ciekawy projekt, który skupia się na edukacji z szeroko rozumianej PRZEDSIĘBIORCZOŚCI?

Masz pomysł na inicjatywę, która realnie zwiększy szansę młodych osób na rynku pracy?

Wasze działania wspierają młodzież z wykluczonych środowisk w drodze do ich własnych biznesów i wymarzonej ścieżki kariery?

Weźcie udział w konkursie BRIGHT YOUR FUTURE i zdobądźcie mentoring z ekspertami, którzy pomogą Wam rozwinąć projekt i osiągnąć niesamowite rezultaty oraz jeden z trzech grantów finansowych!

l

PROJEKTY

W ramach Bright Your Future można zgłaszać projekty skupiające się na wspieraniu osób w wieku 18-35 lat w zakresie rozwoju kompetencji poprawiających szanse na znalezienie zatrudnienia oraz przedsiębiorczości.

Określcie szczegółową grupę beneficjentów, stwórzcie opis projektu i dobrze przemyślcie, na co przeznaczycie grant!

Z

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Działacie w ramach fundacji, NGO, szkoły albo stowarzyszenia?  Najważniejsze, że prowadzicie projekt działań społecznych!

Zapoznaj się z regulaminem, wypełnij formularz i dołącz do niego krótką prezentację Waszego pomysłu.

Na zgłoszenie macie czas do 9 września 2022. 

FINAŁ I OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW

Konkurs składa się z dwóch etapów.

W pierwszym etapie jury wybierze 5 projektów, które otrzymają wsparcie mentoringowe i przejdą do finału!

W ostatnim etapie spośród 5 finalistów jury wybierze 3 najlepsze projekty, które otrzymają długoterminowe wsparcie mentorskie oraz granty na rozwój inicjatyw!

DO ZAMKNIĘCIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

konkurs-grantowy-bright-your-future
konkurs-grantowy-bright-your-future
konkurs-grantowy-bright-your-future

Bright your future to niepowtarzalna szansa na rozwój dla projektów, wspierających osoby w wieku 18-35 lat w zakresie doskonalenia umiejętności zwiększających ich szansę na znalezienie odpowiedniego zatrudnienia oraz przedsiębiorczego myślenia.

Jeżeli Twój projekt jest zgodny z powyższymi kryteriami tematycznym oraz realizowany jest w ramach działalności NGO, nie wahaj się zaaplikować. Wraz z zespołem zapoznajcie się z regulaminem, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy i koniecznie dołączcie krótką prezentację Waszej inicjatywy.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie jury wybierze 5 najlepszych projektów, które otrzymają wsparcie mentoringowe i zakwalifikują się do finału. W ostatnim etapie spośród finalistów, wybrane zostaną 3 zwycięskie zespoły, które oprócz długofalowego mentoringu otrzymają granty finansowe. 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 18 września 2022.

Masz pytanie? Napisz do Nas!

Zgoda RODO

15 + 12 =